Німецька режисерка показала виставу про Маріуполь

Арт-проєкт «МіжЧасами» презентували цими вихідними в Центрі сучасного мистецтва “Готель Континенталь”.

В команді Крістін Діссманн – актори народного театру «Театроманія», учні театральної школи-студії та художники Маріупольської філії Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, пише mariupol-trend.in.ua.

4Виставу називають мультидисциплінарною: вона поєднує театр, музику та візуальне мистецтво. Готували виступ два тижні і триває він близько 40 хвилин.

«Місто Марії. Місто греків. Місто, в якому вважай, не бував ти, якщо не пробіг крізь фонтан у повному обладунку», – лунало зі сцени. Темою проєкта обрали дослідження міста. Також підняли гостре питання для усіх маріупольців – як металургійні підприємства впливають на екологію Маріуполя. 

 «Цей спектакль – це колаборація художників, акторів та технології. Вона ще не готова остаточно, це такий «лабораторний» варіант, тому чекаємо на ваші враження та пропозиції, – розповіла режисерка Крістін Діссманн. 

4Арт-проєкт є одним з етапів Марафону міжнародних резиденцій 2021. Реалізують його в межах програми культурно-мистецьких ініціатив “Діалог мовою мистецтва” за підтримки Українського культурного фонду. 

«Це наша четверта театральна резиденція в цьому році. Ми вдячні за цей крутий досвід», – кажуть маріупольські актори. 

Ті, хто пропустив прем’єру вистави-інсталяції #МіжЧасами можуть подивитися запис трансляції тут: https://youtu.be/7iTmhvnaZig

Comments

.,.,.,.