Народний театр в Маріуполі готує прем’єру вистави «Тіні забутих предків»

 

В Маріуполі «Театроманія» поставить виставу «Тіні забутих предків». Постановка обіцяє бути незвичайною як за формою, так і за виконанням, пише mariupol-trend.in.ua.

«Тіні забутих предків» – один з найвідоміших творів М. Коцюбинського. Однойменний фільм режисера Сергія Параджанова визнано шедевром українського кіно.

2

Як розповів режисер народного театру «Театроманія» Антон Тельбізов це складна, незвичайна та цiкава робота. Наразі творчий колектив розпочав роботу над постановкою – обговорюється форма вистави, декорації, костюми та проробляється сценарій.

Вистава буде показана в стінах Палацу культури «Молодіжний», але не на сцені. За словами режисера актори гратимуть на незвичайній сцені, це буде особливий майданчик, також усе дійство буде транслюватися на великий екран.

Антон Тельбізов розповів, що це буде мiстична iсторiя не лише про кохання та особисту драму героiв. Це iсторiя про невiд’ємний зв’язок людини i природи, про екологiю душi, та вiдносин, про земне i божествене, про нескiнченнiсть життя, красу та потворнiсть людськоi душi.

Прем’єра вистави відбудеться 13 червня. В планах театроманів також гастрольний тур по Україні.

«Ми хотіли б показати нашу виставу за межами міста. Повезти її в інші регіони, вже ведемо переговори з Тернопільською областю та Закарпаттям», – розповів Антон Тельбізов.

3

Також режисер зазначив, що реалізація цього масштабного проекту стала можлива завдяки міні гранту від міської ради Маріуполя. «Театроманія» отримала 100 тисяч гривень завдяки «Громадському бюджету».

Ця програма діє в Маріуполі вже два роки та надає можливість громадянам брати участь у розвитку міста та впроваджувати власні проекти за кошти місцевого бюджету. Головна умова отримання гранту – це спрямованість проекту на покращення інфраструктури міста,  розвиток культури та збереження історичної спадщини.

Comments