Форум інвестицій в Маріуполі: відкриття коворкінгу нового покоління

Інвестиційний форум RE: THINK. Invest in Ukraine щороку відвідують відомі персоналії в світі бізнесу, IT-сектора, дипломатії і політики. Окремою подією в 2020 році в рамках події стане відкриття 1991 Mariupol – простору для розвитку активностей у місті, яке відкриють в будівлі Центральної міської бібліотеки імені Короленка. Детальніше на mariupol-trend.in.

Re: think [IT Stage] – спеціальна подія інвестиційного форуму RE: THINK. Invest in Ukraine. Тематика – роль інновацій у відновленні регіону Донбасу, розвиток можливостей для місцевої молоді та зміцнення інвестиційної привабливості регіону. Основна мета [IT Stage] – стати точкою перетину представників державного сектора, бізнесу, ІТ-компаній, донорських організацій та довести, що в 20 км від лінії фронту можливо і потрібно розвивати стартапи.

Чому така назва – 1991 Mariupol?

1991 Mariupol – проект української технологічної організації SocialBoost, яка з 2012 року розвиває ІТ-ініціативи. Одними з найбільш відомих проектів організації є 1991 Open Data Incubator і 1991 Сivic Tech Center. Інкубатор за три роки роботи допоміг розвинутися більш 150 стартапам, які сумарно залучили інвестицій на суму понад 1,5 млн. Доларів. Центр же став місцем сили для проектів, які розвивають civic tech (цивільні технології) проекти в Україні.

Назва проектів мають прив’язку до символічного числа 1991 – році здобуття Україною незалежності. 1991 – про нове дихання, прагненні, розвитку, вірі і силі. 1991 – історія про відродження, нових сенсах і нові вектори.

1991 Mariupol

[IT Stage] буде цікава громадським активістам, підприємцям, технологічного співтовариства (як командам ІТ-компаній, так і фрілансерам), міської влади. Представники бізнесу зможуть отримати практичні інсайти про розвиток ІТ-рішень від практиків.

Молодь же отримає заряд натхнення, може познайомитися зі своїм потенційним роботодавцем або ж отримати ідеї для вже свого майбутнього проекту. На виході – нові партнерства, корисні контакти та ідеї для розвитку міста.

Що включає в себе програма?

Наші спікери – представники ІТ-бізнесу, стартап екосистеми, громадські та державні діячі.

Тисячу дев’ятсот дев’яносто один Mariupol – центр розвитку стартапів в східному регіоні. Центр повинен стати місцем зустрічі інноваторів, молодих талантів, активних громадян, місцевої влади, представників бізнесу та інвесторів. Це новий простір для створення загальних ідей сильних і розумних людей в надихає місті Маріуполь.

Основні напрямки тисяча дев’ятсот дев’яносто одна Mariupol:

  • акселеративні та освітні програми для молоді, підприємців та ІТ-фахівців;
  • програма ІТ-стажувань для студентів при місцевій адміністрації та підприємствах;
  • загальні програми з місцевою адміністрацією та профільні івенти.

Саме ж приміщення 1991 Mariupol стане робочим простором (коворкінгом) на 100 місць для місцевих інноваторів і місцем проведення тематичних заходів, актуальних для міста і екосистеми.

Comments

.,.,.,.