Купити матрац

Матрац – це найважливіша складова нашого ліжка. Від його якості безпосередньо залежить комфортний сон у зручному положенні та приємне пробудження. Якщо ви вирішили купити матрац, варто звернути увагу на загальні критерії, які будуть розглянуті у цій статті та які допоможуть зробити правильний вибір.

Типи та варіанти виробів

 Виготовляють матраци наступних типів:

  • пружинний «залежний»;

  • пружинний «незалежний»;

  • безпружинний.

Розглянемо їх докладніше.

Пружинний матрац добре знайомий людям середнього та старшого віку. Внутрішня конструкція матраца виготовлена ​​зі сталевих спіралей, які стискаються самі та призводять до стиснення сусідніх спіралей. Тому такий матрац називають пружинним із залежними пружинами. Ціна нижче середнього є основним критерієм у виборі такого матраца. Але через низькі ортопедичні властивості кількість його покупок знижується з кожним роком.

 

Більш сучасним варіантом є пружинний матрац з незалежними пружинами. Відрізняється така модель від попередньої тим, що пружини поміщені в окремі чохли, і кожна функціонує незалежно одна від одної. Таким чином, матрац не прогинається лише посередині. Він комфортніший, оскільки пружини підлаштовуються під анатомію тіла окремої людини. Якість залежить від загальної кількості пружин: чим їх більше, тим зручніше відпочиватиметься на ньому, але тим і вищою буде вартість такого матраца. Незалежні пружинні блоки – популярна категорія моделей високоякісних ортопедичних матраців.

Безпружинні матраци також відносяться до сучасних моделей. Відрізняються “монолітною” конструкцією або спеціальними матеріалами, що наповнюють набірний блок. Як можна здогадатися, пружин такі вироби не мають. Тут все індивідуальне. Точнісінько визначити плюси і мінуси при його виборі дуже складно, тому що відчуття від використання такого матраца досить специфічні. Але якщо потрібно вибрати матрац на спільне ліжко – підійде чудово. Людина, яка спить поруч, не турбуватиме вас своїми рухами уві сні, якщо тільки не буде тактильного контакту. Ортопедичні матраци на безпружинній основі поступово витісняють своїх конкурентів із прогресуючою швидкістю.

Жорсткість

Рівень жорсткості визначається кожною людиною індивідуально, це залежить від окремих потреб та параметрів анатомії. Тому конкретних рекомендацій щодо цього критерію надати неможливо. Але існують загальні правила при виборі матраца щодо жорсткості для окремої категорії людей:

  1. Для дітей. Для цієї категорії фахівці радять вибирати матраци з високою жорсткістю, що забезпечує нормальний розвиток та формування кісток хребта.

  2. Літнім. Для таких людей потрібно вибирати навпаки – м’які вироби, які допоможуть зняти навантаження після важкого дня та розслабити. Але обов’язково варто враховувати і те, що для людини, яка має зайву вагу, відмінно підійде жорсткий матрац, а худорлявому буде комфортніше відпочивати на м’якому виробі.

Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, і ви розгубилися під час вибору матраца, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем-ортопедом.

1

Наповнювачі

До найбільш популярних наповнювачів, які використовують виробники матраців, відносять такі.

Природні:

  1. Койра кокоса. Природний наповнювач, основу якого складають волокна горіхів кокоса, просочені натуральним латексом. Матраци з цим наповнювачем жорсткі та довговічні. Це чудовий варіант ортопедичної моделі.

  2. Латекс. Наповнювач, що найбільш використовується. Основою є сік каучукового дерева. Латексом наповнюють матраци, які стають м’якими і пружними.

Штучні:

  1. Пінополіуретан. Підійде для алергіків. Структура такого пориста наповнювача, яка забезпечує вільну циркуляцію повітря, є відмінною для підтримки стабільного рівня вологості всередині матраца. Загальна характеристика – жорсткість.

  2. Піна. Цей матеріал вирізняється так званим ефектом «пам’яті». Його справедливо відносять до дорогих матеріалів за високі ортопедичні якості та чутливу теплову реакцію. При виборі матраца на штучному наповненні цей варіант буде найкращим.

Вибирайте та купуйте матраци на сайті Kupistul.ua у каталозі, де представлено моделі від найкращих виробників.

Comments

.,.,.,.