Можливості вибору відповідної опалубки для будівництва

Види та призначення опалубки різного типу

Найрізноманітніші конструкції споруджуються набагато простіше, якщо використовувати з цією метою монолітну опалубку.

Вона представлена ​​у багатьох конфігураціях, і вибір залежить від конкретного призначення. Усі опалубки, що представлені на ринку, діляться на:

  • вертикальні, що часто зустрічаються там, де належить організувати фундамент або звести стіни;
  • горизонтальні, за допомогою яких виготовлення перекриттів стає швидким і легким процесом;
  • фігурні – варіант, що зустрічається рідко і використовується при зведенні споруд нестандартної конфігурації;
  • повзучі – найкраще рішення для тих ситуацій, коли потрібно створити похилу поверхню.

опалубки

Яку опалубку потрібно вибрати для проведення будівельних робіт.

Таке обладнання може при необхідності переставлятися, використовують його тимчасово, достатньо бетону застигнути для того, щоб конструкцію розібрали. Далі опалубку перекриттів використовують неодноразово і надалі.

У той же час знаходить застосування і стаціонарна опалубка, яка в результаті перетворюється на невід’ємний елемент деталі, що відливається. Знімна монолітна конструкція – це, по суті, окремі деталі, збирати які дуже просто, подібно до дитячого конструктора. У той же час знімна альтернатива є більш поширеною, розрахунок опалубки цього типу можуть виконати з максимальною точністю фахівці компанії «Укрстандарт».

Застосування мобільних конструкцій вигідно, якщо потрібно виконати значний обсяг роботи. Простіше і швидше замовити аналогічну конструкцію з деревини та іншої сировини, звернувшись до фахівців і отримавши в результаті продукцію, в надійності якої сумніватися вже не доведеться, а ціна буде суто символічною.

опалубки

Від яких критеріїв залежить вибір відповідної опалубки

У рамках ведення монолітного будівництва слід спочатку визначитися з тим варіантом опалубки, що підійде для цієї мети найбільше. Враховувати потрібно такі особливості:

  • обсяг запланованих робіт;
  • характеристики об’єкта, що зводиться;
  • бюджет замовника.

Там, де зведення будівель поставлено на потік, зазвичай знаходять застосування металеві конструкції полегшеного типу, у приватному ж будівництві найзатребуванішими залишається щитова опалубка, виготовлена ​​з фанери і дощок.

Вибір відповідного варіанту опалубки від компанії «Укр-стандарт» залежить від того, яку споруду планується звести і як далі її доведеться експлуатувати.

опалубки

 

Comments