Як найзручніше дістатися з Маріуполя до Кирилівки?

Ви зібралися з’їздити на кілька тижнів до моря, сонця та гарячого піску? Візьміть до уваги, хороший відпочинок починається з комфортної поїздки та правильного вибору транспорту.

У цій статті ми розглянемо, на чому найзручніше їхати за маршрутом Дніпро Кирилівка та чому це краще робити на автобусі компанії “Анна-тур”.

Автомобілем, поїздом, літаком …?

Почнемо з автомобіля, який в цьому списку, на перший погляд, виглядає найпривабливішим. Дійсно, поїздка на авто — це романтично, пізнавально та комфортно. Однак завжди є кілька “але” й про них краще пам’ятати.

По-перше, автомобілі ламаються і вирішувати цю проблему вам доведеться в дорозі самостійно. По-друге, через кілька годин за кермом, романтика та комфорт зникнуть, а з’явиться втома та роздратування. По-третє, автомобіль потрібно заправляти й витрати на бензин скоріш за все будуть відчутними.

Далі розглянемо поїзд. Великий плюс такого варіанту — за статистикою це найбезпечніший вид транспорту. І якщо у вас гарний вагон, то складно бажати кращого.

Однак, якщо дивитися на речі реально, то зараз поїздка в купе класу “люкс” коштує трохи менше квитка на літак, купити квитки на поїзд в сезон відпусток вкрай складно, а якщо й вдасться, то поїздка в брудному, старому вагоні, та ще й з кількома пересадками, — задоволення так собі.

Що ж стосується літака, то єдиний плюс тут в тому, що це дійсно швидко. А все інше, включаючи неприємні моменти при зльоті/посадці та дорогі квитки, можна сміливо віднести до недоліків.

… або автобусом?

 У автобуса, звичайно, теж є свої недоліки, але переваг, з нашої точки зору, істотно більше. Так, поїздка до моря у напрямку Дніпро-Генічеськ на комфортабельному мікроавтобусі компанії “Анна-тур” – це 100% зручно та вигідно. А якщо ви раптом спонтанно вирішите поїхати відпочити, то купити квитки на автобус буде набагато простіше, ніж на поїзд.

Крім того, вам не доведеться добиратися до залізничного вокзалу, автобус забере вас близько до місця вашого проживання, доставить за призначенням, а коли час відпочинку закінчиться, відвезе назад.

Чим приваблює компанія “Анна-тур”?

Сьогодні “Анна-тур” надає пасажирам можливість комфортної поїздки з Дніпра і Кам’янського в Кирилівку, Генічеськ, а також у нас є в розкладі окрема маршрутка Дніпро Бердянськ https://anna-tur.com.ua/landing/berdyansk/.

Чому варто вибрати цього перевізника? “Анна-тур” — одна з небагатьох компаній в Україні, де активно використовують всі останні технологічні новинки. Відповідно, пасажирам гарантовані максимальні зручності.

Крім того, їздити мікроавтобусами “Анна-тур” безпечно — всі пасажири застраховані, а у водіїв великий досвід роботи.

А ще тут зручна цілодобова система бронювання та оплати в режимі онлайн і суттєві знижки постійним клієнтам.

1

 

Comments